• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот Европски стил LED Месинг Светилка Кристал Ѕид Светлина 110V~220 V AC Бакар Затворен Осветлување Класичната Гроздобер Ѕид Светилка

Бесплатен Превозот Европски стил LED Месинг Светилка Кристал Ѕид Светлина 110V~220 V AC Бакар Затворен Осветлување Класичната

 
DEN 8316.00

Стока
Во продавницата


Бесплатен Превозот Европски стил LED Месинг Светилка Кристал Ѕид Светлина 110 V~220 V AC Бакар Затворен Осветлување Класичната Гроздобер Ѕид Светилка
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Wattage:
11-15W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Модерна
Бренд Име:
Златниот Пат
Број На Модел На:
TY2018-018
Сенка Тип:
Кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3 Години
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Број на извори на светлина:
2
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко

Поврзани производи