• Цената е намалена.
  • Свеж
Antirr Li-ion Polymer Телефон Батеријата BL7303 За Лета TS107 TS 107 BL7303 BL 7303 1800mAh Замена Моќни Батерии

Antirr Li-ion Polymer Телефон Батеријата BL7303 За Лета TS107 TS 107 BL7303 BL 7303 1800mAh Замена Моќни Батерии

 
DEN 316.32
DEN 237.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Капацитет : 1800m Ah
100% Нов и Висок Квалитет
Останете поврзани со вашето семејство и пријатели со добивање на екстра енергија од батеријата денес!
Оваа замена на батеријата има интегриран microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.
Голема зделка со одличен квалитет загарантирана
Пакет Содржина :
1 x Батеријата


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE
Бренд Име:
antirr
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
Летаат-BL7303

Поврзани производи