• Цената е намалена.
  • Свеж
3Pair=6Pcs Hallux Valgus Силикони Педикир Перница Пети Влошки Балет Подготвуваат Чевли Влошки Заштитник Гел Влошки Внесува Нозе Грижа Алатки

3Pair=6Pcs Hallux Valgus Силикони Педикир Перница Пети Влошки Балет Подготвуваат Чевли Влошки Заштитник Гел Влошки Внесува Нозе

 
DEN 247.20
DEN 198.00

Стока
Во продавницата


3 Pair=6 Pcs Hallux Valgus Силикони Педикир Перница Пети Влошки Балет Подготвуваат Чевли Влошки Заштитник Гел Влошки Внесува Нозе Грижа Алатки
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Намалува пети и нога непријатност се Протега и се усогласува прсти Слагам свиткана прсти се Подобри биланс се Подобри нога сила 1 Pair=2 парчиња Материјал : Silcone Нега : рака мие со вода, се исуши природно Пакет, вклучувајќи : 3 Pair=6 Pcs Нога ВлошкиКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Големина:
Toe Pads
Материјал:
силиконски пети Сепаратор
Бренд Име:
NIDETX
Број На Модел На:
hallux valgus пети сепаратори
Количина:
3Pair=6Pcs педикир алатки

Поврзани производи