• Цената е намалена.
  • Свеж
Отворено Лов Водоотпорен Воена Тактичка Puttee Бедрото Во Комбинација Нога Пиштол Пиштол Holster Торбичка Брзо Ослободување Тока

Отворено Лов Водоотпорен Воена Тактичка Puttee Бедрото Во Комбинација Нога Пиштол Пиштол Holster Торбичка Брзо Ослободување Тока

 
DEN 1496.64
DEN 763.00

Стока
Во продавницата


Отворено Лов Водоотпорен Воена Тактичка Puttee Бедрото Во Комбинација Нога Пиштол Пиштол Holster Торбичка Брзо Ослободување Тока
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Изградена од страна 600 D Најлон материјал и висок квалитет на анти-лизгање кожа
Анти-лизгање кожа усвоена на задната страна, за подобро прицврстување.
Посебно дизајниран Molle Разноврсна Низок профил Holster
Molle и кука & јамка селотејп attachmnet наменети за прикачување за да Molle системи и дополнителни додатоци
Висок квалитет токи за брзо ослободување
Една завртка за да се преземат за да се одржи пиштол со оружје светлина
Дојде со еден пиштол holster, еден пиштол списание holster и еден мал радио торбичка.
Сите додатоци може да се отстрани и може да се додадат на molle систем или други појас.
ДЕТАЛИ :
600 D Најлон материјал и висок квалитет на анти-лизгање кожа
Тежина : 550g
Големина : 31cm (L) x 19cm(W)
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
пиштол holster
Материјал:
Најлон
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Поврзани производи