• Цената е намалена.
  • Свеж
Италија сосема кратко sleeve секојдневен т кошула мажите памук, лен мажите т-маица нов стил tshirt streetwear mens camiseta chemise camisa

Италија сосема кратко sleeve секојдневен т кошула мажите памук, лен мажите т-маица нов стил tshirt streetwear mens camiseta chemise

 
DEN 858.24
DEN 816.00

Стока
Во продавницата

Италија сосема кратко sleeve секојдневен т кошула мажите памук, лен мажите т-маица нов стил tshirt streetwear mens camiseta chemise camisa


Карактеристики на производот

Големина:
M Asian size, L Asian size, XL Asian size, XXL Asian size, 3XL Asian size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Материјал:
Лен,Ацетат,Памук
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Suehaiwe
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Oxford
Маскирани:
No
Модел:
717-Две

Поврзани производи