• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Оригинални Ulefone L55 Батеријата за 5.5 инчен Ulefone L55,Се Про, Се Про 2 Android Телефон Во парк

Нови Оригинални Ulefone L55 Батеријата за 5.5 инчен Ulefone L55,Се Про, Се Про 2 Android Телефон Во парк

 
DEN 226.56

Стока
Во продавницата


Нови Оригинални 5.5 инчен Ulefone L55,Се Про, Се Про 2 Мобилен Телефон Батеријата
100% Сосема нов и висок квалитет
Капацитет : 2600m Ah
Utra-висок капацитет на батеријата
Maximises време меѓу трошоци
Обезбедува супериорни перформанси
Робустен & издржлива батерија
Стабилно и безбедно да се користи
Без мемориска ефект
Користи Li-ion или полимер технологија
100% компатибилен производител
Компатибилен да 5.5 инчен Ulefone L55,Се Про, Се Про 2 мобилен телефон .
Пакетот вклучува :
1 PC Бренд нова батерија
(Додаток, мобилен телефон не се вклучуваат!)
Ние ја прифати кредитна картичка, Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури.
Нашата цена не вклучувајќи било обичај или должност, ДДВ и локалните даноци.
Ние сме во состојба да преземе било каква responsibtily за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници).
Купувачи' Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Меѓународни Купувачи :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот's одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачи примање на стварта.
Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Ако не сте целосно задоволни со купувањето, може да се врати за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 30 дена од купувањето. НЕМА враќање или размена ќе бидат прифатени по истекот на 30 дена од датумот на купување.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот's цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ). Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
L55/Се Про 2
Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи