• Цената е намалена.
  • Свеж
Zeegle Van Gogh Уметник Tapestry Дневна Соба Оркестарот Троседот Стол Покрие Мода на Плажа Крпа 150x200cm Ѕид, Тепих

Zeegle Van Gogh Уметник Tapestry Дневна Соба Оркестарот Троседот Стол Покрие Мода на Плажа Крпа 150x200cm Ѕид, Тепих

 
DEN 914.40
DEN 594.00

Стока
Во продавницата


Производи Детали :
1. Точка Име : Tapestry
2.Пакување Листа : 1 парче Tapestry
3.Материјал : Полиестер
4.Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима
5.Карактеристики : Красат секој ѕид во вашиот дом со tapestry. Ова прекрасно парче е одличен начин за да додадете боја во вашата соба. Користете го ова неверојатно парче уникатен уметнички дела како bedspread, кревет маска, tablecloth, или завеса; тоа е, исто така, совршен за да се земе заедно за пикник или на плажа. Сега не постои оправдување за досадни стари бели ѕидовипокаже вашиот внатрешни работи украсување вештини исклучување со овој виси. Се грижат за ова дома декор дел е брзо благодарение на својата лесни, полиестер изградба.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка; Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
2.Големината им овозможи на 1cm-2cm грешка.
3.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
4.Ние, исто така, има и други димензии, можете да пребарувате од мојата продавница.


Карактеристики на производот

Големина:
150x200cm, 150x130cm
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Ноќта Ја Видите
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Обликот:
правоаголник
Шема:
Печатени
Бренд Име:
ZEEGLE
Тепих Продажба:
парче
Број На Модел На:
Tapestry
дизајн:
Сликарство
Техника:
Машина Направени

Поврзани производи