• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажите Гроздобер Вистинска Кожа Патент Монета Чанта Краток Паричникот Бизнис Картичка Парични Носителот

Мажите Гроздобер Вистинска Кожа Патент Монета Чанта Краток Паричникот Бизнис Картичка Парични Носителот

 
DEN 658.08
DEN 447.00

Стока
Во продавницата


Спецификации :
Голем капацитет прави паричникот задржете многу картички и готовина.
Класичен изглед, убаво подарок за вашиот маж или дечко.
Лесен, удобен да се однеси со себе.
Точка Име : Паричникот
Пол : машки
Материјал : Вистинска Кожа, Полиестер Поставата
Стил : Мода
Карактеристики : Картичката во Држачот, Бил Оддел, Патент Џеб, ID Прозорец, Краток Стил
Големина : 9.5 cm x 2.5 cm x 11,8 cm/3.74" x 0.98" x 4.65" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Паричник


Карактеристики на производот

Внатрешни работи:
Држачот,Внатрешни Работи Оддел,Фото Носителот
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
11.8cm
Објектот Тежина:
120g
Објектот Висина:
2.5cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Ширина:
9.5 cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа, Полиестер Поставата
Број На Модел На:
41894
Стил:
Моден
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи

Поврзани производи