• Цената е намалена.
  • Свеж
ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 ВНАТРЕШНАТА ВРАТА SILL ПАНЕЛ SCUFF ПЛОЧА УДАР ЧЕКОР ПОКРИВА ВНАТРЕШНОСТА на ВРАТИТЕ СТИЛ КАЛ GUARD ЗАШТИТНИК 4pcs

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 ВНАТРЕШНАТА ВРАТА SILL ПАНЕЛ SCUFF ПЛОЧА УДАР ЧЕКОР ПОКРИВА ВНАТРЕШНОСТА на ВРАТИТЕ СТИЛ

 
DEN 3258.72
DEN 2965.00

Стока
Во продавницата


Fitment : 2016 - за ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН само
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : Еден Комплетен сет 4 Парчиња (2 piecs за пред L/R & 2 piecs за Задните L/R)
Направено : произведено во Кина
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Answer : ___________________________ NOTE : Item САМО се вклопува модели на автомобили БЕЗ производство опремени акции scuff скратува се провери вашиот автомобил пред да го купите.
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН

Поврзани производи