• Цената е намалена.
  • Свеж
Shockproof Тешко Телефон Случај за Samsung Галакси J3 2017 J3 Про 2017 J330 J330F J330G НЕ НИ Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец Fundas>

Shockproof Тешко Телефон Случај за Samsung Галакси J3 2017 J3 Про 2017 J330 J330F J330G НЕ НИ Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец

 
DEN 183.36

Стока
Во продавницата


Shockproof Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец Со Потпирач
Продажба на точки >> 1. квалитетот на увезените еколошки материјали, природна заштита на животната средина, не-токсични невкусна не-корозивен; PC + TPU двојно комбинација; 2. Едноставен, стилски, елегантна, со телефонот совршено се вклопуваат, Дупка Позиција прецизност, со слушалки, полнач дупка положба; 3. Површината прашина и водоотпорен, не се лепливи, мека и тврда умерена, се чувствуваат одлично, има ефект на шок и капка, го направите вашиот телефон добро заштитени; Материјал>> TPU (рамка) + PC (назад) (2 во 1 Комбо) Боја>> Red, Gold, Сина, Сива, Темно сина, Црна Компатибилни модели>> за Samsung Галакси J3 2017 /J330 J330 FN 5.0-инчен за Samsung Галакси J3 Про(2017)/J330 F J330 G 5.0-инчен (НЕ ОДГОВАРА J3 2017 НАС Верзија) Внимание Ве Молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент, ве молиме оставете ги вашите име и презиме! 3. Фабрика директни, модел заврши, боја на избор, цена концесии, поздрави цел И трговија на големо.


Карактеристики на производот

Големина:
for Samsung Galaxy J3 2017 J3 Pro 2017 J330 J330F J330G NOT US
Функција:
Потпирачот,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Потпирачот Комбо Оклоп Случај Задниот Поклопец
дизајн:
Спорт
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
за Samsung Галакси J3 2017 J3 Про 2017 J330 J330F J330G НЕ НИ

Поврзани производи