• Цената е намалена.
  • Свеж
24K златна фолија свадба креативни подароци златна фолија рози, со подарок кутија фестивал на Вљубените подароци шарени рози пад на превозот

24K златна фолија свадба креативни подароци златна фолија рози, со подарок кутија фестивал на Вљубените подароци шарени рози

 
DEN 232.80

Стока
Во продавницата

Карактеристики :
Боја : Злато / Виолетови / Црвени / Сино / црвена Роза
Златниот Цвет Денот на Вљубените Подароци Злато Лист Роуз
материјал : златна фолија, добар квалитет
Го зголеми цвет не е направен од вистинско злато (вистински злато е многу поскапо),е обложено со златна боја.
Дар е многу важно за вас,ќе бидете сигурни дека на секоја ставка спакувани добро и во добра состојба. На подарок кутија е сите пурпурна.
Пакет :
1 парче X Rose & подарок кутија & сертификација


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Нови
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Метал
Повод:
Денот на вљубените
Стил:
Цвет
Применливи сценарио:
Љубовник, сопруга, мајка, пријатели, итн
боја:
Црвена, сина, златна, црвена роза, виолетова
Пакување:
Виолетова подарок кутија, златна фолија цвет
Материјал:
Златна Фолија
Големина:
25cm
златна фолија роуз:
24K злато се зголеми фолија злато симулација рози вљубените подарок свадба подарок
Производен Метод:
Полу - прирачник полу - машини
Стил:
Контра
Технологија:
Рачно изработени
Тип:
златна фолија роуз

Поврзани производи