• Цената е намалена.
  • Свеж
1 Парче Свадба Одговараат Corsage Младоженецот Boutonniere Партија Матурска Најдобриот Човек Corsages Сатен Ткаенина Кристално Зголеми Brooch Цвеќиња Buttonhloes

1 Парче Свадба Одговараат Corsage Младоженецот Boutonniere Партија Матурска Најдобриот Човек Corsages Сатен Ткаенина Кристално

 
DEN 192.00
DEN 173.00

Стока
Во продавницата


Опис на : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Рачно Изработени производи,најниска цена *Точка име : Човек Boutonniere *Пакет Количина : 1piece *Материјал : Сатен Роуз *Големина : За 10cm X6cm *Боја : Како на слики *Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика и рачно изработени, објектот може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Објектот Се Покаже
плаќање
Ние ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.
Plz плати за тоа на време.Ви благодариме
Превозот
Услуги/Локација
САД
Австралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светот
Бесплатен превозот
USPS
(7-15 дена)
Воздухот mail
(15-30 Business дена)
Стандард Int'l Превозот
EMS или други превозот
(5-10 дена)
EMS или други превозот
(8-15 дена)
Препорачана Int'l Превозот
DHL или UPS-от , Fedex
(3-7 дена)
DHL или други изразат испорака
(5-10 дена)
1.Сите објектот Ќе биде предаден во 1-7 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).
2.Објектот ќе се 25-45 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.
3.Не сноси никаква царина, V. А Т давачки или Оддалечена Област Такса. Кога ќе Изберете Брза Испорака за превозот, ве молиме да ги проверите пред да се одбележи цел.
За Проверка на Далечински Област, можете да одат на подолу веб-Сајт брзо да се провери.
4.Сите предмети ќе бидат испорака до вашата адреса остават во ред, и ние ќе го одбележи како подарок. Ве молиме проверете ја вашата нарачка превозот адреса е десно. Ако сакате да се испраќаат не цел адреса. Ве молиме оставете точно превозот адреса на e Bay порака во рок од два часа по уплатата.
5.ако сакате побрзо превозот (Изразат,DHL, или ЕМС),ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ви благодариме.
Враќање Метод
Сите предмети ги исполнуваат условите за 1 месец гаранција.
Ако не сте задоволни со објектот, можете да го вратите во рок од 14 дена да се добие замена или враќање на средствата. Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за враќање превозот надомест. Пред да го испратите објектот назад, ве молиме контактирајте со нас.
Ако било која стока добиени се видно оштетени или поинакво од она што беше опишано, ве молиме ни e-mail во рок од 48 часа по неговото пристигнување. Ние сме среќни да се организира размена.
Ние ќе им понуди замена или рефундирање (база на различни состојба да издаде делумна или целосна наплата) за сите НЕИСПРАВНИ предмети (не вклучувајќи оштетување предизвикано од несреќи/злоупотреба/злоупотреба/несоодветна грижа). Фотографија е потребно за нашата референца претходно.
Ако вашиот објект не работи правилно, ве молиме да се пријави проблем до нас преку e-mail во рок од 14 дена од денот на приемот. Ние ќе ви обезбеди упатства за примање замена или враќање на вашиот објект за наплата ако објектот е потврдено да биде грешка
Сите врати ставки треба да бидат испратени во оригиналниот пакет.
Повратни информации
Повратни информации е важна и за вас и за нас. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации со 5 ѕвезди на рејтингот.


Карактеристики на производот

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Број На Модел На:
YY10116
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Boutonniere
Тип На Објект:
свадба boutonniere
Количина:
1Piece
Големина:
about 10X6CM
materail:
сатенски роуз

Поврзани производи