• Цената е намалена.
  • Свеж
A-СТИЛ Автомобил Багажникот Внатрешни работи Светилка сопирачките +Жица Приклучок За П5 Q7 TT R8 A6 A3 A4 ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton Седиште Леон Ibiza 8KD947415C

A-СТИЛ Автомобил Багажникот Внатрешни работи Светилка сопирачките +Жица Приклучок За П5 Q7 TT R8 A6 A3 A4 ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton

 
DEN 609.60
DEN 396.00

Стока
Во продавницата

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние само брод да се потврди цел адреси. - Набавени производи се добиени од физички производи преовладуваат.
Купувачи Совети - за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите Задните Трупот Светилка светла +Жица Приклучок на слики и дел број пред да купите. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. - Боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO ) 2. Време На Испорака : Return Refund 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Гаранција 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ , Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. - Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас на прво место. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Одговара За Автомобил Ако Багажникот Светилка светлина +Жица Приклучокот е оштетен, Багажникот Светилка светлина +Жица Приклучок, генерално, не може да биде поправена, може да изберете само да го замени За А1 план за 2011-2015 / А2 2000-2005 За О7 2011-2014 / Q3 2012-2014 За П5 2013-2014 Година / Q7 2007-2014 За TT 2007-2014 / R8 2007-2012 За RS3 2011-2013 / RS4 2006-2008 За RS4 2013-2014 ГОДИНА / RS5 2010-2014 За RS6 2008-2011 / RS6 2013-2014 За RS7 2014 / RSQ3 2014 година За TTRS 2010-2014 / A6 S6 2002-2014 За A8 S8 2004-2014 / A3 S3 2004-2014 За A4 S4 2001-2014 / А5 S5 Coupe 2008-2014 За A3 Cabriolet 2008-2013 / A3 Cabriolet 2015 Година За A6 Allroad Quattro 2000-2014 За A4 Allroad Quattro 2010-2014 За Седиште Леон 2006-2014 / Seat Exeo 2009-2014 За Seat Altea 2007-2014 / Seat Ibiza 2006-2014 За Седиште Толедо 2005-2009 / Седиште Кордоба 2006-2009 За Seat Alhambra 2001-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2001-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Phaeton 2002-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот 2003-2014 За Yeti 2010-2014 Дел Број 8 KD947415 C / 8 KD 947 415 C
Она што е во Кутијата 1pcs x Автомобил Багажникот Внатрешни работи Светилка сопирачките, - ( 8 KD 947 415 C ) 1pcs x педалата на Кабел
Производи Описи НА СТИЛОТ на Автомобили Багажникот Внатрешни работи Светилка сопирачките +Жица Приклучок За П5 Q7 TT R8 A6 A3 A4 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan Phaeton Седиште Леон Ibiza 8 KD947415 C Пратката 1.


Карактеристики на производот

A4-Година:
2001,2014,2009,2010,2008,2002,2005,2011,2004,2003,2007,2012,2006,2013
Audi Модел:
A4
Интерфејс Тип:
T15
Тип На Објект:
багажникот светилка
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Напон:
12V
Wattage:
4W
Бренд Име:
A-Стил
Lumens:
2400Lm
Објектот Тежина:
75g
Име На Модел:
8KD 947 415 C,8KD-947-415C
Автомобил модел:
За Q3 2012-2014 / П5 2013-2014 Година
Компатибилен Автомобил модел:
За A6 Allroad Quattro 2000-2014
ПОДДРШКА Автомобил МОДЕЛ :
За TT 2007-2014 / R8 2007-2012
Погоден Автомобил Модел:
За A3 Cabriolet 2008-2013
Апликацијата Автомобил Модел:
За RS3,RS4,RS5,RS6,RS7,RSQ3,TTRS
Осветленост Дел Број:
8KD947415C,8D0 947 415,4B0 947 415 НА
За car1:
За A4 S4 2001-2014 /A6 S6 2002-2014
за car2:
За Седиште Леон Толедо Кордоба Alhambra Кордоба
за car3:
За ФОЛКСВАГЕН Sharan Phaeton Транспортерот
Име на производ:
На Врата Завртување На Сопирачките+C

Поврзани производи