• Цената е намалена.
  • Свеж
2750mAh BL259 BL 259 Батеријата За Леново K32C30 K32C36 лимон К3 K5 Атмосфера K5 / K5 Плус Bateria Акумулаторот

2750mAh BL259 BL 259 Батеријата За Леново K32C30 K32C36 лимон К3 K5 Атмосфера K5 / K5 Плус Bateria Акумулаторот

 
DEN 222.24

Стока
Во продавницата


Почитувани Купувачот :
Ние нудиме најдобар систем на Услуги, ако не сте задоволни со производот ,
Ве молиме не го отвори спорот,
само се чувствуваат слободни да не контактирате во работно време да се справи со тоа,
ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи тоа За вас.
Сервисот За Работното Време
Понеделник~Петок
Пекинг Време (GMT +8) : 9 : 00 AM ~ 22 : 00 ЧАСОТ
Русија Време (GMT +3) : 4 : 00 AM ~ 17 : 00 ЧАСОТ
Бразил Време (GMT -3) : 22 : 00ЧАСОТ~11 : 00 AM
Ви благодариме
Детали за производот :
2750m Ah BL259 BL 259 Батеријата За Леново K32 C30 K32 C36 лимон К3 K5 Атмосфера K5 / K5 Плус Bateria Акумулаторот AKKU
Пакет :
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во 1-2 работни дена по приемот на плаќање,
2. Бесплатен превозот : ние обично испораката од страна на Кина пост воздух пошта, тоа ќе трае 20-50 дена .
3. Од express : usuallly тоа ќе се 3-8 работни дена
Враќање& гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција. Ако објектот е неисправен или не работат добро, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
Клиентите 's рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Напомена :
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход,ако има ќе биде,јас ќе се потрудиме за да се избегне тоа и известување на нашите клиенти.Па за нашите меѓународни налози,можеме да преземе никаква одговорност за ненавремено пристигнувања,обичај одложувања или holdups.


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
BL259
Бренд Име:
Matcheasy
Компатибилен Бренд:
Леново
Име:
UVR
Компатибилен:
за Леново K32c36
Капацитет:
2750mAh
Циклус на животот:
Повеќе Од 590 Пати

Поврзани производи