• Цената е намалена.
  • Свеж
Kawaii германски овчар т кошули за мажи мода 2017 Прекрасна куче насликани Симпатична дизајн Т кошула Мажите Памук кратко sleeve машки Кошули Tee

Kawaii германски овчар т кошули за мажи мода 2017 Прекрасна куче насликани Симпатична дизајн Т кошула Мажите Памук кратко sleeve

 
DEN 604.80
DEN 357.00

Стока
Во продавницата


Име на производ : Kawaii германски овчар т кошули за мажи мода 2017 Прекрасна куче насликани Симпатична дизајн Т кошула Мажите Памук кратко sleeve машки Кошули Tee


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NLKING БРЕНД
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Свила,Кашмир,Полиестер,Волна,Бамбус Влакна,Lycra,Модални,Микрофибер,Најлон,Rayon,Лен,Spandex,Ацетат,Акрилик,Viscose,Polyamide
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
Пакет од 5 или повеќе
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Тип На Производ:
топ tees
Карактеристики:
Анти-Навремено,Дише,Абсорбента,Кул,Удобно
Бои:
Црна,Бела,Розова,Жолта,Сина,Црвена,Зелена,Сива,Јаглен,Портокал,Беж
Азија Големини:
XS, S, M, L, XL, XXL,XXXL достапни
Материјали:
100% Премија Памук
Перење Тип:
За перење со рака
Шаблон Тип:
Германски Овчар Куче Глава За Печатење
Секс:
Мажи/Жени Унисекс
Обичај:
на располагање
Стил:
Прекрасна Лето стил

Поврзани производи