• Цената е намалена.
  • Свеж
4pcs ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 ХРОМ ЗАДНИТЕ ОПАШКА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА КАМИОН ПОРТАТА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКИ РАМКА ОПКРУЖУВАЧКИ КАЛАПИ ГАРНИТУРИ

4pcs ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 2017 ХРОМ ЗАДНИТЕ ОПАШКА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА КАМИОН ПОРТАТА ПОКРИЕ ТРИМ РАМКИ РАМКА ОПКРУЖУВАЧКИ

 
DEN 1620.00
DEN 1474.00

Стока
Во продавницата


Не и Одговара : НЕ ОДГОВАРА ЗА КУПЕ И HATCHBACK МОДЕЛ
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 4 Pc S / set (Дното Позицијата на Прозорецот)
Направено : произведено во Кина
Материјал : ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН ABS ПЛАСТИКА
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН
Специјални Функции :
Декорација & Заштита
Модел Година :
ЗА 2016 ГОДИНА - ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН

Поврзани производи