• Цената е намалена.
  • Свеж
Плус Големина 34-46 Жените Станови чевли Чипка секојдневен чевли на Espadrilles жена чевли Бели Патики Чевли за Пешачење Женски zapatos mujer

Плус Големина 34-46 Жените Станови чевли Чипка секојдневен чевли на Espadrilles жена чевли Бели Патики Чевли за Пешачење Женски

 
DEN 2496.00
DEN 1273.00

Стока
Во продавницата


3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 26.40 /пар US $ 27.50 /пар US $ 28.56 /пар US $ 26.60 /пар US $ 26.95 /пар US $ 24.75 /пар US $ 24.75 /пар US $ 24.48 /пар US $ 26.95 /пар US $ 24.75 /пар US $ 26.52 /пар US $ 26.95 /пар
Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.
Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
За Пакет : Ние ќе ги пакувам со гумени чантата, исто како на следната слика.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
За Превозот :
1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како ПОДАРОК со пониска вредност , но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена. Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
За Гаранција :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во 7days од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе рефундирање или размена нив ПОБРЗО.
За Нас :
Ние сме професионални меѓународни снабдувач, ние специјализирани во модата Жените, нашиот магацин наоѓа во Кантонот, најголемиот чевли пазарот во Кина. Ние поддршка капка шопинг, трговија на големо и се меша да се справи, Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо клиент, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Повод:
Повик
Обвивка Материјал:
Mesh
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Ткаенини
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
MSLNCORP
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Основни
Број На Модел На:
xtd.16-6.ee
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
2cm

Поврзани производи