• Цената е намалена.
  • Свеж
95 Бои Водоотпорен Сенката за Очи Сочинуваат Палета Поставува за Лице Очи Руменило + Прав + Трепет & Мат Сенки за Убавина Нови 2018

95 Бои Водоотпорен Сенката за Очи Сочинуваат Палета Поставува за Лице Очи Руменило + Прав + Трепет & Мат Сенки за Убавина Нови

 
DEN 525.60
DEN 410.00

Стока
Во продавницата


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
95 Бои Водоотпорен Сенката за Очи Сочинуваат Палета Поставува за Лице Очи Руменило + Прав + Трепет & Мат Сенки Актовите Поставува
Карактеристики : Лесен за Носење, Поставен на Бои, Лесни
Функции : Обоените сјај, Comestic за Партија
Боја : Мулти-Боја
Големина на : 15.6*10.5*2.2 cm
Високо пигментирани бои. Сите сенки може да се применуваат и влажни за подлабоко подолготраен ефект.
Компактен случај го прави лесен за складирање и патување.
На садови се диме големина околу и содржат многу прав за многу прекумерна употреба.
Боите не имаат еден тон трепет во нив, ако тоа е она што го барате за, секогаш можете да прашина трепет над врвот.
Packge Вклучуваат :
1* 95 Бои Eyehsadow Палета.
'


Карактеристики на производот

Тип:
Сенката За Очи
Бренд Име:
popfeel
Заврши:
Сатен,Сјајот,Трепет,Светлечки,Сончева,Природни
НЕТО-WT.:
110g
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Количина:
95 Бои/Палета
Број На Модел На:
QL201
Големина:
Set
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
Сенката За Очи
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои

Поврзани производи