• Цената е намалена.
  • Свеж
Оптика Riflescope Рефлекс 4 Reticle Holographic Знаменитости, Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Лов Црвена Зелена Точка Поглед 11mm/20mm Железнички

Оптика Riflescope Рефлекс 4 Reticle Holographic Знаменитости, Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Лов Црвена Зелена Точка Поглед

 
DEN 1345.92
DEN 821.00

Стока
Во продавницата


Оптика Riflescope Рефлекс 4 Reticle Holographic Знаменитости, Тактички Рефлекс Поглед Црвена Точка Лов Црвена Зелена Точка Поглед 11mm/20mm Железнички
Спецификации :
Зголемување : 1 X
Цел Дијаметар : 24 X33mm
Осветлени : Црвена И Зелена
1 MOA по Клик (прибл. 15.8 m 100)
Должина : 82mm
Тежина : 115g
1 x CR2032 Батерија (Не Вклучувајќи)
Сосема Нов Заградени Refles Стил Електро Точка Поглед.
Цевки дизајн со 33mm refles Леќа отворот дава широко поле на гледање, идеален за брзо отпуштање/снимање на подвижна мета
Пет Различни Intensities во Двете Црвена и Зелена
Четири Различни reticules
Паралаксата коригира и неограничен око-олеснување
Windage и Височина Корекција((Алатки вклучени))
Компатибилен за 11mm/20mm Weaver или Стандарден Picatinny Железнички
Ниска Потрошувачка на Енергија за Долго траење на Батеријата
Лесно се вклопува на пиштоли, пушка пушки и
Водоотпорен и Shockproof
Со Sunshade
Пакетот Вклучува :
1 x Red Dot & Green Dot Поглед на Опфатот
2 x Ален Wrenc
1 x Леќа Чистење Згрутчувањето
1 x Упатството за
Забелешка : Бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја пратите пратката без батерија!


Карактеристики на производот

боја:
11mm Железнички, 20mm Железнички
Број На Модел На:
Рефлекс 4 Reticle
Функција:
Red Dot
Тип:
Пушка
Бренд Име:
FS
Објектот:
Рефлекс 4 Reticle Holographic Место
Железнички тип:
11mm / 20mm железнички
осветлените:
црвена и зелена
Батеријата:
CR2032 ( Не Вклучувајќи )
Тежина:
115g
Цел Дијаметар:
24x33mm
Зголемување:
1X
Стил:
Тактички Рефлекс Поглед Riflescopes
Место на Потекло:
Кина
Спорт Тип:
Лов / Стрелаштво / Airsoft Спорт ....

Поврзани производи