• Цената е намалена.
  • Свеж
DJI Инспирира 2 Автомобил Полнач Inspire2 Далечински Контролер Интелигентни Лет Батерија Полнач Прегревање Заштита Оригиналниот Дел

DJI Инспирира 2 Автомобил Полнач Inspire2 Далечински Контролер Интелигентни Лет Батерија Полнач Прегревање Заштита Оригиналниот

 
DEN 6607.68
DEN 6277.00

Стока
Во продавницата

DJI Инспирира 2 Автомобил Полнач Inspire2 Далечински Контролер Интелигентни Лет Батерија Полнач Прегревање Заштита Оригиналниот Дел
Карактеристики :
Обезбедува Инспирира 2
Производ Параметри пакет вклучувајќи : 1 полнач


Карактеристики на производот

Тежина:
0.2kg
Големина:
/
Бренд Име:
SUNFLYING
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
DJI Инспирира 2 Адаптер

Поврзани производи