• Цената е намалена.
  • Свеж
Аниме Напад На Титан Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Една Конзола и 2 Контролори За Xbox Една Налепница на Кожата

Аниме Напад На Титан Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Една Конзола и 2 Контролори За Xbox Една Налепница на Кожата

 
DEN 383.52

Стока
Во продавницата


Аниме Напад На Титан Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Една Конзола и 2 Контролори За Xbox Една Налепница на Кожата
Опис На Производот : 100% Сосема Нов. Кожата Налепница за Xbox Еден Моден стил бои на кожата налепница за Microsoft Xbox Еден Лесен за користење и стап. Лесно да се отстрани целосно. Високо квалитетен, отстранлив лепило поддржан од винил. Заштита на вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини. Красат & разубават вашата конзола и контролер Одличен избор за подарок за пријатели Компатибилност За Xbox Еден Пакет се Вклучени : 1 х сет конзола на кожата. 1 x set kinect кожа 2 x поставува контролер кожи. Не вклучува Конзола и Kinect и Контролор на Производот Специјална Услуга : Ние го правиме Прилагодено Дизајн, добредојдени да им понуди на вашиот сопствен сликата со големи и доволно јасни. Микс од бои, Пад на Превозот и на големо се поддржани. Производ слики без жиг ќе бидат обезбедени ако треба тоа Како да го користите : чекор 1 : Мијте ги вашите раце и чисти вашиот контролер чекор 2 : Отстранете го копчето делови од кожа.(Можете да го користите вашиот нокти или нешто друго наместо) чекор 3 : Ставете на вашата контролер копчето и вашиот конзола, да се биде внимателен. И потоа да го употребите фен за коса да мало затоплување тоа, како И употреба на тешко картичка да се притисне тоа . Почекајте aout 3 часа пред употреба, треба да се подобри. Можете да ја повтори операцијата manyl пати,Ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, Тоа може да се врати.


Карактеристики на производот

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Со USB:
No
Број На Модел На:
GSTM1062
со bluetooth:
No
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
Бренд Име:
Yolouxiku
Компатибилен:
За Microsoft Xbox Еден
Пакет:
Yes
Пад на превозот:
Добредојде
Добар како подарок:
Yes
Објектот:
за xbox една налепница на кожата
прилагодено дизајн:
Yes

Поврзани производи