• Цената е намалена.
  • Свеж
Флип СТП Кожа Coque Случај За Nokia 9 8 6 5 3 7 Плус Nokia6 Nokia5 Nokia3 Coque Паричникот Покрие Случаи За HTC One X10 U11 B183

Флип СТП Кожа Coque Случај За Nokia 9 8 6 5 3 7 Плус Nokia6 Nokia5 Nokia3 Coque Паричникот Покрие Случаи За HTC One X10 U11 B183

 
DEN 147.84
DEN 130.00

Стока
Во продавницата


100% Сосема Нов Случај Направени Од Врвен Квалитет СТП Кожа и Меки Силиконски Овој Линк за Поддршка на Телефонот Случај : 1.За i Phone X i Phone10 2.За i Phone 6 6s 3.За i Phone 6 Плус 6s Плус За i6 Plus 6s Plus 4.За Nokia 5 2017 ТА-1008 ТА-1030 5.2"инчен 5.За Nokia 6 2017 ТА-1000 ТА-1003 5.5"инчен 6.За Nokia 3 2017 5"инчен 7.За Nokia 8 2017 5.3"инчен 8.За HTC U11 5.5"инчен 9.За HTC One X10 5.5"инчен 10.За Google Пиксели 2 5"инчен 11.За Google Пиксели 2 XL / Пиксели 3 6"инчен 12.За One Plus 5 T A5010 6.01"инчен Мода Топла Продажба Стил ( Слободен Lanyard ) Класичен Стил ( Не Lanyard )
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас. 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме! Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме >>> ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разбере. За Превозот Метод >>> производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење .
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи. 2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5stars) да ги поттикнуваат нас! 3. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нас, ние веруваме дека може да го реши проблемот за вас совршено во пријателски начин !


Карактеристики на производот

Материјал:
дизајн:
Апстракт,Обична,Симпатична,Животно,Ткаеше,Геометриски
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
Colorfull Врежана СТП Кожен Паричник Флип Стил Со Држачот на Случај
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
For iPhone X 6 6S Plus For OnePlus 5T For Google Pixel 2 XL Pixel 3
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Nokia
Компатибилен Nokia Модел:
Nokia N8
Бренд Име:
Biencaso
Функција:
Висок Квалитет Врежана СТП Кожен Паричник Случај
Функција:
Анти-удар Заштитна Паричникот Покрие Со Картичка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Продажба опција:
трговија на големо/ мало
НЕМА.:
JX&GH

Поврзани производи