• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригинални Резервни За Oneplus X BLP607 Батеријата За Oneplus X BLP607 Паметен Мобилен Телефон+ + Следење Без

Оригинални Резервни За Oneplus X BLP607 Батеријата За Oneplus X BLP607 Паметен Мобилен Телефон+ + Следење Без

 
DEN 313.44

Стока
Во продавницата

100% Оригинални Резервни За Oneplus X BLP607 Батеријата За Oneplus X BLP607 Smart Mobil e Телефон+ Бесплатен Превозот+ Следење на Број+ Во Парк
Компатибилен Телефон : За Oneplus X BLP607 паметен телефон
Напон : 3.8 V
Капацитет : 2450m Ah
Претпазливост : 1.Не расклопување на батеријата 2.Може да полначот користете го наведени од страна на оригиналниот производител 3.Не дозволувајте им на батеријата греење или во близина на извор на пожар 4.Може да не дозволувајте металните производи контакт или краток спој electrode
5.За да се избегне поставување на премногу топли (над 60 целзиусови степени) во влажни или корозивни средини


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
За Oneplus три BLP607
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи