• Цената е намалена.
  • Свеж
baja предните тркала хидраулични сопирачки поставите диск сопирачки систем

baja предните тркала хидраулични сопирачки поставите диск сопирачки систем

 
DEN 3840.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ROVAN
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори

Поврзани производи