• Цената е намалена.
  • Свеж
Електрични карактер тока тока работници

Електрични карактер тока тока работници

 
DEN 268.80

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
појас тока
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
Окелот
Пол:
Мажи
Тока Должина:
8.9 cm
Број На Модел На:
bu00119
Тока Ширина:
5.7 cm

Поврзани производи