• Цената е намалена.
  • Свеж
Инструмент ABC победи Pendant СВЕТИЛКА Високи Масти Широк суспензија осветлување модерен дизајн светилки црно бело дрво, метал материјал

Инструмент ABC победи Pendant СВЕТИЛКА Високи Масти Широк суспензија осветлување модерен дизајн светилки црно бело дрво, метал

 
DEN 4800.00

Стока
Во продавницата

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
За Превозот :
1. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга. Ви благодариме!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
За Гаранција :
1. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Инструмент ABC победи Светлина Високи Масти Широк Pendant СВЕТИЛКА суспензија осветлување модерен дизајн светилки црно бело дрво, метал материјал
Материјал : дрво+метал
Сијалица приклучок тип : Е2 7
Напон : 85-265 V
Погоден за употреба : Ходникот,passageway,veranda,спална соба,cookroom,дневна соба,студија соба,трпезариска соба,бар светлина, огледало светилка
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress . Ние само брод да се потврди цел адреси. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Позитивни повратни информации е многу важно за нас, исто така и за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Враќање & Наплата :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Постојат NOEXCEPTIONS!
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas примени. Купувачи се одговорни за враќање превозот . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа isconsidered користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
willlustr
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна,Бела
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No

Поврзани производи