• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Хром ABS задните врати читање читање покривот светлина switch светилка рамка трим панел За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017

Автомобил Хром ABS задните врати читање читање покривот светлина switch светилка рамка трим панел За Suzuki S-cross scross SX4

 
DEN 635.04
DEN 565.00

Стока
Во продавницата

com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да добијам попуст?
A : LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди, па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1).Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Враќање /Поврат
1).Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Позитивни Повратни Информации
1). Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир).
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. Ви благодариме!
5. Вашето мислење е многу важна за нас.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе го прават истото за вас.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
scross SX4
Име На Модел:
JUHWJU384578
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.21kg

Поврзани производи