• Цената е намалена.
  • Свеж
3.7 V 2000mAh B5703990002 1ICP5/54/65 HR307 За M260 Батеријата

3.7 V 2000mAh B5703990002 1ICP5/54/65 HR307 За M260 Батеријата

 
DEN 567.84

Стока
Во продавницата


3.7 V 2000m Ah B5703990002 1 ICP5/54/65 HR307 За M260 Батеријата
Модел : HR307
Капацитет : 2000m Ah
Се Применуваат За : За M260


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
Matcheasy
Број На Модел На:
За InFocus M260
Име:
UVR

Поврзани производи