• Цената е намалена.
  • Свеж
Viborg BP613G Чист Бакар 24K Злато Позлатен Обврзувачки пост Говорникот Терминал hifi звучник amp долго Обврзувачки пост

Viborg BP613G Чист Бакар 24K Злато Позлатен Обврзувачки пост Говорникот Терминал hifi звучник amp долго Обврзувачки пост

 
DEN 4800.00
DEN 4560.00

Стока
Во продавницата


Viborg BP613 G Чист Бакар 24 K Злато Позлатен Обврзувачки пост Говорникот
Терминал hifi звучник amp долго Обврзувачки пост
Опис :
Модел : BP613 G
Диригент : Чист Бакар
Сместување : Месинг
C onnections : Set Завртка/Лемење
Наведени за основни дијаметри до 4.5 мм
Сместување : 15φ x 20 φ x 21mm околу Целокупната Должина : 69.5 mm прибл
Изолација : Најлон (Црвена/Црна) и Поликарбонат (Јасно)
Боја : црвено +бела 3-Слој Позлатен :
1. Кислород Слободни Бакар Позлатен
2. Сребро Позлатен
3. 24 K Злато Позлатен
Пакет : 4pcs BP613 G +1 Tool


Карактеристики на производот

Стандард:
BP613G 4PCS
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
BP613G
WIFI:
No
Бренд Име:
Viborg
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број На Модел На:
обврзувачки пост
боја:
исто како слика шоу
Телото & Pin:
црвено бакар
Спецификации:
обврзувачки мислења
Врски:
Лемење или серија-завртки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи