• Цената е намалена.
  • Свеж
75g 4 h Автентична Природна Индија Laoshan Сандаловина Серпентина Темјан Млеко Вкус Мирисна Здрав и Чист Воздух Буда Јога СПА Ароматични

75g 4 h Автентична Природна Индија Laoshan Сандаловина Серпентина Темјан Млеко Вкус Мирисна Здрав и Чист Воздух Буда Јога СПА

 
DEN 2375.52
DEN 1544.00

Стока
Во продавницата


Бренд ZEETOON Материјал 80% Сандаловина
20% Природни Леплива Прав Име Jade Сандаловина Серпентина Темјан Занает рачно изработени Големина на СЛ. Пакет Листа СЛ. Се применуваат Спална соба, дневна соба, канцеларија, чај соба, јога соба Ефикасноста Освежување,Healt,Прочистувачките воздух
Производ ефикасност : монарх експлозијата болест елиминација, се вози midge со црв, да се спречи kegare, лекување на маларијата, добар, хармоничен темперамент, со отворен ум и дух, да ги отстраните болест имајќи го во добро здравје
Можат да се применат на толпата : сите видови на луѓе може да биде
Апликацијата места : дома, во канцеларијата, будистички храм, медитација, јога, teahouse, итн
Рок на траење : за да се избегне влажна, повеќе складирани на повеќе алкохол, толку повеќе тоа е мирисна


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZEETOON
Примена:
Телото
Тип:
Серпентина Темјан
Материјал:
Дрво
Дрво Тип:
Agarwood
Употреба:
Ароматични
Апликацијата Сцена:
дневна соба
Пакување:
Подарок Пакување
Класификација:
Чадот Свеќа
Спецификација:
Gift Box
Регионален Функција:
Индискиот Темјан
Име:
Индија Laoshan Сандаловина Серпентина Темјан
Гори време:
4 часа
АРОМА:
Сандаловина
суровини:
Зрели стариот месо
се применуваат:
Спална соба, дневна соба, канцеларија, чај соба, јога соба
Ефект:
Смирува духови, гради духови, и прочистување на воздух
Место на Потекло:
Кина
пакување листа:
4 Часа 40PC/ Кутија 75g
Пакети:
Подарок кутија
Големина:
FIG.

Поврзани производи