• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 нова пролет жените блузи долги ракави блузи лак секси чипка комбинација кошули жените облека тенок мода блузи D444 30

2018 нова пролет жените блузи долги ракави блузи лак секси чипка комбинација кошули жените облека тенок мода блузи D444 30

 
DEN 576.48
DEN 507.00

Стока
Во продавницата


$8.22 $ 6.74 $8.22 $ 7.40 $12.33 $ 8.51 $9.60 $ 5.57 $10.15 $ 8.22 $13.13 $ 10.11 $13.19 $ 9.50 $10.11 $ 8.49 $11.50 $ 9.55 $12.83 $ 11.80 $7.99 $ 6.95 $6.99 $ 6.64
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН L 58 22.85 100 39.40 58 22.85 39 15.37 XL 59 23.25 104 40.98 59 23.25 40 15.76
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$20.89 $ 9.61 $9.50 $ 6.18 $12.99 $ 10.00 $7.97 $ 6.85 $14.53 $ 9.44 $11.09 $ 9.32 $8.50 $ 6.89 $13.88 $ 10.13 $11.69 $ 9.82 $9.56 $ 7.55 $12.21 $ 9.77 $9.96 $ 7.97


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Јака:
V Деколте
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Лак
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Чипка

Поврзани производи