• Цената е намалена.
  • Свеж
squishies трговија на големо 20pcs kawaii ретки squishy симпатична животно полжав бавно зголемувањето на squishy со пакет детска играчка подароци Бесплатен Превозот

squishies трговија на големо 20pcs kawaii ретки squishy симпатична животно полжав бавно зголемувањето на squishy со пакет детска

 
DEN 3464.64
DEN 2772.00

Стока
Во продавницата


поврзани производи
Висок Qquality&Брза Испорака И Добра Услуга
ние може да не ветуваат производи 100% совршена,но ние може да вети ние ќе ви ги даде на
совршена услуга!!!
големина : 11.5 cm*11cm*4cm
Одличен квалитет squishy,3 бои,ќе испрати ги меша боите.ако сакате да се избере
бои,ве молиме да ни даде порака
Превозот
Обично,ние ќе брод на предмети во рамките на 2-5 дена по добивањето на плаќање.
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е потврдено Aliexpress.com адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Предмети ќе биде предаден во рок од 2-5 работни ден на расчисти исплата добиле. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостиг, но ние ќе ве информираме преку aliexpress.com порака систем.
плаќање
Гаранција и да се Врати
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7days за замена. Или целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. ве молиме да оставите добар фидбек од 5 ѕвезди, ако сите е добро.
Ако имате било каков проблем со превозот или примање на тоа. се чувствуваат слободни да контакт со мене во прв пат. имаме добра aftersales. секогаш тука serivicing за добро.
Ви благодариме за соработката со добро.


Карактеристики на производот

Материјал:
PU
Број На Модел На:
слободни
Бренд Име:
VBNM
Големина:
11.5cm*11cm*4cm

Поврзани производи