• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 НОВИ Лето Секојдневен Жена Moccasin Zapatos Mujer Чипка Дише Мрежа Воздушна Перница Платформа се Лизга На Чевли За Дами

2018 НОВИ Лето Секојдневен Жена Moccasin Zapatos Mujer Чипка Дише Мрежа Воздушна Перница Платформа се Лизга На Чевли За Дами

 
DEN 1866.72
DEN 989.00

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor
ве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина. на нас големината само за референца. по големина ако се уште се збунети. слободно контактирајте со нас. Ве молиме имајте во предвид должината на insole не е еднаков на Пета до Пети (cm). Со разликата во мерниот метод,ве молиме оставете 1-2 cm во големина отстапување. Ако вашите нозе се на масти или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. Табани може да бидат земени, тоа е нормално.
САД 5 = Европската 35 = Пета до Пети(cm) 22.5 CM
САД 6 = Европската 36 = Пета до Пети(cm) 23 CM
САД 6.5 = Европската 37 = Пета до Пети(cm) 23.5 CM
САД 7.5 = Европската 38 = Пета до Пети(cm) 24 CM
САД 8= Европската 39 = Пета до Пети(cm) 24.5 CM
САД 9 = Европската 40 = Пета до Пети(cm) 25 CM
САД 9.5 = Европската 41 = Пета до Пети(см) беа 25,5 СМ


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 9.5
Бренд Име:
TESILIXIEZI
Станови Тип:
Станот Платформа
Горниот Материјал:
Чипка
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
Воздушна перница чевли
Сезоната:
Лето
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Mesh
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Embroider
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Поврзани производи