• Цената е намалена.
  • Свеж
Сечење Умираат Печат DIY Scrapbooking Албумот Декорација Остава Пеперутка Цвет Втиснување Stencils Транспарентен Дефиниција

Сечење Умираат Печат DIY Scrapbooking Албумот Декорација Остава Пеперутка Цвет Втиснување Stencils Транспарентен Дефиниција

 
DEN 194.88
DEN 180.00

Стока
Во продавницата


Пеперутка Цвет Метал Cutting Умира Stencils Печат DIY Scrapbooking Албум Втиснување Мувла Децата Подароци
Транспарентен Пеперутка Цвет Печат DIY Метал Cutting Умира Матрицата за Scrapbooking Дневник Оркестарот
Карактеристики :
Фантастичен дизајн за вашите рачно изработени занаетчиски.
Издржливи со симпатична дизајн.
Спецификации :
Модел : Пеперутка, Цвет
Боја : Сечење Умира : сребро; печат : транспарентна
Материјал : Силикон печат + јаглероден челик сечење метал умре
Печат големина : прибл.115 X 178 мм/4.53 X 7.01 во
Количина : 1 сет
Печат начин на употреба :
Чекор 1 : да се Отстрани печат од заштитни fiberboard и да го прикачите на акрилна боја.
Чекор 2 : Земете исклучување на печат.
Чекор 3 : Цврсто се печатени на хартија.
Чекор 4 : Вие не може да се чистат со печат со вода и чувајте го за следниот пат да го користите.
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm големина отстапување се должи на рачно мерење.
1set X Сечење умре+ S tamp 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
Сечење Умира Со Печат
Бренд Име:
VAKIND
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони

Поврзани производи