• Цената е намалена.
  • Свеж
Надвор Убавина Афро Откачен Марли Плетенки Коса Најголемиот Дел Мека Капчиња Плетенки Коса Екстензии Синтетички Ombre Плетење На Косата Kanekalon

Надвор Убавина Афро Откачен Марли Плетенки Коса Најголемиот Дел Мека Капчиња Плетенки Коса Екстензии Синтетички Ombre Плетење

 
DEN 360.00
DEN 270.00

Стока
Во продавницата


Надвор Убавина Синтетички Капчиња Афро Марли Плетенки Ombre Коса Црна Браун Грешка Капчиња Плетенки Kanekalon Плетење На Косата Екстензии


Карактеристики на производот

Протегала должина:
18INCHES
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу, 4Pcs/Многу, 5Pcs/Многу, 6Pcs/Многу, 7Pcs/Многу, 8Pcs/Многу, 9Pcs/Многу
Бренд Име:
Надвор Убавина
Текстура:
Марли Плетенки
Материјал Одделение:
Kanekalon
Предмети по Пакет:
20strands/пакет
Може Да Се Permed:
Yes
боја тип:
Ombre

Поврзани производи