• Цената е намалена.
  • Свеж
BOROSA Нови Druzy Камен Прстен, Кристално Циркон Кристал, Отворајќи се Зголеми Титаниум Drusy Природен Камен Злато Бенд Прстени за Жените JAB680

BOROSA Нови Druzy Камен Прстен, Кристално Циркон Кристал, Отворајќи се Зголеми Титаниум Drusy Природен Камен Злато Бенд Прстени

 
DEN 1224.00
DEN 1065.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Природен Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 23~24x15~17mm Дебелина : 7~9mm големина : 7.0 Тежина : (Приближно) 8.5~9.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на слики прикажани


Карактеристики на производот

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JAB680
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Површината Ширина:
Камен Големина
Материјал:
druzy камен
Обликот:
Круг
Камен големина:
23~24x15~17mm
Дебелина:
7~9mm
Прстен Големина:
7.0
Тип На Објект:
прстен
Пол:
Жените
Тежина:
8.5~9.0g
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи