• Цената е намалена.
  • Свеж
Високо Еластична Multicam Маскирна Sleevelet Multicam Лето Рака Потоплите КП Multicam Црна MCBK Multicam Суви Лов Додатоци

Високо Еластична Multicam Маскирна Sleevelet Multicam Лето Рака Потоплите КП Multicam Црна MCBK Multicam Суви Лов Додатоци

 
DEN 938.88
DEN 479.00

Стока
Во продавницата


Високо Еластична Multicam Маскирна Sleevelet Multicam Лето Рака Потоплите КП Multicam Црна MCBK Multicam Суви Лов Додатоци
Вклучени :
Само Лепило Маскирна материјал, Високо Еластична
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!


Карактеристики на производот

Големина:
L, M
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Ткаенина Тип:
Платно
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Унисекс
Материјал:
Lycra

Поврзани производи