• Цената е намалена.
  • Свеж
WolfRule За Покривање OPPO F5 Случај Shockproof Силикони & PC Носителот Телефон Случај За OPPO F5 Покритие За OPPO F5 Телефон Торба Случај 6

WolfRule За Покривање OPPO F5 Случај Shockproof Силикони & PC Носителот Телефон Случај За OPPO F5 Покритие За OPPO F5 Телефон

 
DEN 204.00
DEN 143.00

Стока
Во продавницата


>>> Опис На Производот
[Компатибилен Модел ] :
За OPPO F5
[Телефон Големина] :
6.0 инчен
[Функција] :
Двоен Слој Оклоп + S oft Гел + Со потпирач + Многу светлина
[Функција] :
Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
>>> Производот Шоу


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
OPPO
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајни
Големина:
Case For OPPO F5 6.0 inch
Карактеристики:
Тешко Пластични Назад Случај, Целосната Покриеност, Случај
Користете толпата :
Мажи жени човек жена девојка момче
функција 1:
Луксузна гума заштитна capa став
Карактеристика 2:
Моден солиден заштитник случај
функција 3:
Бизнис тешко пластични задниот поклопец
Материјал:
Меки Силиконски hybird на Пластика
боја:
Darkblack, Црна, Сина, Сива, Црвена, Златна, Сребрена
Компатибилен Модел 1:
За OPPO F5
Телефон големина:
6.0 инчен

Поврзани производи