• Цената е намалена.
  • Свеж
Емоции Мајки Еластичен Појас Породилно Облека Директно Породилно Фармерки За Бремена жена парична Казна бременоста Панталони Породилно панталони

Емоции Мајки Еластичен Појас Породилно Облека Директно Породилно Фармерки За Бремена жена парична Казна бременоста Панталони

 
DEN 1823.52
DEN 1459.00

Стока
Во продавницата


1). Опис : Емоција Мајки Еластичен Појас Директно Породилно Фармерки За Бремена жена парична Казна бременоста Панталони Породилно панталони 2). Материјал : 95% памук, 5%spandex. 3). Големина на располагање : М&L&XL M : половината 75-118cm, должина : 95cm, Стомачни : 82-106cm L : половината 79-122cm , должина : 96cm, Стомачни : 86-110cm XL : половината 83-130cm, должина : 97cm, Стомачни : 90-118cm 4). Бои : Сина 5). MOQ : 1pcs. 6) Тема : ЕКО-Пријателски материјал, анти-бактериски мите, термички, висока еластичност, мекост, удобно, дише, прилагодлив копчето за различни мајчинство период, носење на одмор. Вашиот ОЕМ Дизајни се добредојдени. 7). Брод датум : 24 часа по ред се потврдува. Pls. се чувствуваат слободни да Контакт ако сакате да се Меша ред други различни предмети.
Превозот : Плаќање : Со Paypal ИЛИ Т/Т. 1).Стоки нормално ќе се despatched во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. 2).Нормално нарачки ќе биде испорачуван ЕМС или DHL или UPS-от,pls. ни информираат однапред, ако треба други превозот начин. 3).Следење бр. ќе бидат напишани на веб-сајт за вашиот следење по despatching,pls. овозможи 5-7 работни дена за вашиот превозот со UPS или DHL,7-10 работни дена за ЕМС превозот. 4).Купувачите се одговорни за увозни давачки и локалните даноци од страна на својата земја, ако ги има. 5).Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам writting во вашата нарачка не е точно. Политика На Враќање : 1).Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за оваа точка,но ние нема да ги прифатат враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously. 2).Pls. контакт со нас преку e-mail и да се опише штета заедно со слики. Pls. одговори во рок од 2 дена по твое приемот ако било каква штета. 3).Pls. оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина. 4).Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот.Наплата се врши само ако замена не се достапни. Повратни информации : 1).Вашиот задоволителен е и нашиот persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2).Pls. љубезно ве молиме да ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. 3).Pls. не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашите производи,ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


Карактеристики на производот

Породилно Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Фармерки
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Џерси
Измијте:
Distrressed,Темно
Одговара Тип:
Директно
Боја Стил:
Од тебе
Материјал:
Памук,Spandex
Бренд Име:
Емоции Мајки
Затворање Тип:
Патент Летаат

Поврзани производи