• Цената е намалена.
  • Свеж
Mabaiwan 2018 Црна Мода Есен Мажите Вистински Кожени Чевли Mens Формален Бизнис Свадба Фустан Чевли На Дизајнерот Oxfords Creepers

Mabaiwan 2018 Црна Мода Есен Мажите Вистински Кожени Чевли Mens Формален Бизнис Свадба Фустан Чевли На Дизајнерот Oxfords Creepers

 
DEN 5904.00
DEN 4133.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
mabaiwan
Број На Модел На:
мажите оксфорд чевли
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Чевли Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
creepers:
Mocassin Homme
chaussure homme:
Sapatos Masculino
Големина:
Plus Size 38-46
Кожени Чевли:
Creepers Espadrilles
мажите чевли:
Mocassin Homme
станови чевли:
Oxfords Фустан Свадба Чевли
боја:
црна браун

Поврзани производи