• Цената е намалена.
  • Свеж
1Pcs Дише Лесна Цевка Прашина-доказ Windproof Половина Лицето Маска за Здравствена Заштита Велосипедизам Пешачење Кампување Качување Риболов

1Pcs Дише Лесна Цевка Прашина-доказ Windproof Половина Лицето Маска за Здравствена Заштита Велосипедизам Пешачење Кампување Качување

 
DEN 202.08
DEN 172.00

Стока
Во продавницата


КАРАКТЕРИСТИКИ & CUSTOM УСЛУГАТА - 100% премија Микрофибер. Ние имаме повеќе од 200 дизајни за вас за да изберете од. УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ, ВЕЛАТ ЗБОГУМ НА HEADWEAR ГЛАВОБОЛКИ - Нашите headbands се многу мек и еластичен, Тоа е дише & лесна, што резултира во крајна удобност и помалку лоша коса дена. 12 РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ ДА се НОСАТ - Зошто се купи headband, вратот gaiter, bandana, headwear и капа кога имате сето тоа во едно тука? Во текот на летото, рок вашиот headband да фитил далеку пот и заштитете се од сонце. Нашите headbands се носи од страна викенд воини & удар спортисти, стилски urbanites, па дури и рак chemo пациенти. Во зима, рок, како на лесни вратот gaiter, лицето маска, beanie или balaclava, додавање на еден од овие како дополнителен слој на топлина за мојата ушите, главата и вратот. ЗАШТИТА од СОНЦЕ, ПРАШИНА ДОКАЗ & ЗАДРЖИ СУВА Облека тоа како лицето маска за да се заштити вашето лице се изгори од сончевите зраци директно. Тие се задржи потење надвор вашето лице кога вежбате во теретана или гримаса на тревникот во дворот. Исто така, тие им помогне одржите вашиот носот и устата чисти од дишење прашина. Вие исто така може да се чува во вашата коса за да се спречи кал се изгради. КВАЛИТЕТ Направени од 100% премија еко-пријателски микрофибер, уверувам нема хемиски рецидив. Тоа е многу удобен за носење и да не предизвикаат алергии за вашата кожа. ДИЗАЈНИ Модни дизајни прави да изгледа одлично во секоја прилика. Имаме стотици различни дизајни на располагање. Ние веруваме дека вие дефинитивно може да се најдат оние кои ви се допаѓа. Можете да го носат овој за дневно надвор, риболов, лов, планинарење, трчање, работејќи во дворот, одење на кучето, косење на градината, па дури и chemo лекување во болница. Тоа е одлично да се носат за 24/7! ЗАБЕЛЕШКА headband работ не е пораби, така што тоа ќе биде малку свиткан на рабовите по употреба. Но unsewn рабовите нема да го попречат тоа е ефективноста во извршувањето, бидејќи тоа е направено од 100% Полиестер Микрофибер, тоа е многу нормално дека ќе се случи. Пакет Содржина : 1*Половина Лицето Маска


Карактеристики на производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, Сина, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Тип На Објект:
Маски
Количина:
1
Број На Модел На:
QT0443
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Tcare
Големина:
Free
Функција:
Анти-загадување

Поврзани производи