• Цената е намалена.
  • Свеж
30pcs Шупливи пластични петокрака ѕвезда кутија транспарентен капсула кутија затворена бонбони кутија индивидуални свадба виси украси.

30pcs Шупливи пластични петокрака ѕвезда кутија транспарентен капсула кутија затворена бонбони кутија индивидуални свадба виси

 
DEN 2923.20
DEN 2923.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Подарок Торба Големина:
80x80x36mm, 103x103x47mm
Бренд Име:
kassem
Големина:
80*80*36mm /103*103*47mm

Поврзани производи