• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови 2018 Бебе Девојки Off Рамо Фустан Деца Памук Фустан Деца Секојдневен Фустан Деца Летен Фустан,2570

Нови 2018 Бебе Девојки Off Рамо Фустан Деца Памук Фустан Деца Секојдневен Фустан Деца Летен Фустан,2570

 
DEN 950.40
DEN 875.00

Стока
Во продавницата


Единица : cm ( 1 инч=2.54 см) Големина Информации
НИ Големина
Предлагам Висина
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
Ознака Големина
3 T
100-110cm
57
34x2
25.2
-
110
4 T
110-120cm
62
36x2
26
-
120
6
120-130cm
68
38x2
26.8
-
130
8
130-140cm
74
40x2
27.6
-
140
10
140-150cm
80
42x2
28.4
-
150
14
150-160cm
86
44x2
29.2
-
160
1.Поради различни мерка методи, ќе има 1-3cm грешка.
2.Според деца " висина, тежина, се облекуваат и навики да се избере вистинската големина, ви благодариме!
3. Ве молиме да се мијат длабоко боја облека одделно! Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10, 14
Бренд Име:
ЈУЖНА ТАО
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Повик
Декорација:
Ruched
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
6932741725703
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Поврзани производи