• Цената е намалена.
  • Свеж
Naturehike Ultralight Отворено 1 Лице Кампување Шатор 20D Еден Слоеви Водоотпорен Шатор

Naturehike Ultralight Отворено 1 Лице Кампување Шатор 20D Еден Слоеви Водоотпорен Шатор

 
DEN 6576.00
DEN 5327.00

Стока
Во продавницата


Naturehike Ultralight Отворено 1 Лице Кампување Шатор 20 D Еден Слоеви Водоотпорен Шатор
Бренд : Naturehike
Модел : NH17 T140-J/NH17 T180-J
Применливи лице : 1person/2person
Боја : Темно сина,Зелена
Шатор летаат материјал : 20 D Најлон plaid платно
Шатор летаат водоотпорен индекс : СТП водоотпорен слој 4000mm
Внатрешниот шатор материјал : 20 D Најлон plaid платно
Mesh материјал : Б3 Најлон дише мрежа
Шатор дното материјал : 20 D Најлон plaid платно
Шатор дното водоотпорен индекс : СТП водоотпорен слој 4000mm
Шатор пол материјал : 7001 Воздухопловство алуминиум легура
Големина : Видете слики покажуваат
Тежина(ова тежина не вклучувајќи шатор удели) :
1 лице шатор : за 1063g
2 Лице шатор : за 1215g
Место на потекло : Кина
Карактеристики :
1.Шатор лета и на дното шатор се користи 20 D најлон силиконски слој ткаенина, водоотпорен индекс е 4000mm, многу водоотпорен и издржливи.
2.7001 воздухопловство алуминиум легура,висока јачина и добра цврстина.
3.7001 висока strengh триаголен спирала алуминиум легура шатор удели,тешки и силна.
4.Од една страна снимени. Мала кука дизајн во внатрешниот шатор.
5.Водоотпорен лепило печат. Дизајн со дише мрежа прозорец.
5.Голем простор и многу удобен да биде изграден.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме alipay .
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас .


Карактеристики на производот

Слоеви:
Еден
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Сезоната:
Три-сезона Шатор
Пол Материјал:
Алуминиум
Структура:
Една Спална Соба
Област:
55+90+55 * 210 * 105
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Број На Модел На:
NH17T140-J/NH17T180-J
Капацитет:
еден
Бренд Име:
ISF
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Ткаенини:
20D Најлон plaid платно
Слоеви:
Еден
Пол Материјал:
Алуминиум
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Ткаенини:
20D Најлон plaid платно
Стил:
Отворено
Структура:
Една Спална Соба
Сезоната:
Три-сезона Шатор
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Број На Модел На:
NH17T140-J/NH17T180-J
Област:
55+90+55 * 210 * 105

Поврзани производи