• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Жените Bodycon Ракави Исклучување Рамо Солидна Висока Половината Памук Партија Клуб Краток Strech Мини Tee Се Облекуваат Жените Облека

Моден Жените Bodycon Ракави Исклучување Рамо Солидна Висока Половината Памук Партија Клуб Краток Strech Мини Tee Се Облекуваат

 
DEN 401.76
DEN 325.00

Стока
Во продавницата


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Микро Влакна
Боја : Како на сликата шоу
Стил : Секси Мини Молив Фустан
Големина : S M L
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Секси Молив Фустан
Преглед :


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Thefound
Број На Модел На:
Партија Клуб Краток Strech Мини Фустан Tee
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Силуета:
Молив
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
Slash вратот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Пол:
Жените

Поврзани производи