• Цената е намалена.
  • Свеж
TOMEFON ABS Посебна Боја Shift Менувачот Copliot Средината Табла Рамка Трим Покритие За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD

TOMEFON ABS Посебна Боја Shift Менувачот Copliot Средината Табла Рамка Трим Покритие За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD

 
DEN 1434.24
DEN 1291.00

Стока
Во продавницата


ABS Посебна Боја Shift Менувачот Copliot Средината Табла Рамка Трим Покритие За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 LHD
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Хонда CRV 2007 2008 2009 2010 За Лево-Страна-Вози Само!!! Се продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Посебна Боја Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )


Карактеристики на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Хонда CRV 2007 до 2010 LHD
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
1.6kg
Модел Година:
За Хонда CRV 2007 до 2010 LHD
Име На Модел:
786001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Поврзани производи