• Цената е намалена.
  • Свеж
Дигитален LCD Thermoneter Метеоролошка Станица Затворен Отворено Термометар Hygrometer Температура Влажност Метар будилник

Дигитален LCD Thermoneter Метеоролошка Станица Затворен Отворено Термометар Hygrometer Температура Влажност Метар будилник

 
DEN 959.04

Стока
Во продавницата


Спецификации :
Школка материјал : пластика
Големина : 86*77*23mm
Тежина : 100g
Боја : црна и сребрена
Дисплеј тип : LCD
Облик : плоштад
Погоден за јавни места : дневна соба, канцеларија, студија, кујна, спална соба
Посебна функција : мерење на влажност, 24 часа индикација, термометар, недела екранот,
аларм, календар, ноќ осветлување, временска прогноза, месец екранот, календар, декорација
Пакет Се Вклучени :
1 x Дигитален Часовник со Аларм


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZEAST
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
4.0 - 6.9 Инчи
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
Мултифункционален Дигитален Термометар
Употреба:
Внатрешна
Моќност Тип:
Вградената Батерија
Теорија:
термометар

Поврзани производи