• Цената е намалена.
  • Свеж
WA126 Алуминиумско куќиште Preamp шасија Моќност засилувач случај/кутија големина 315*355*145mm

WA126 Алуминиумско куќиште Preamp шасија Моќност засилувач случај/кутија големина 315*355*145mm

 
DEN 3408.00
DEN 3238.00

Стока
Во продавницата


WA126 Алуминиумско куќиште Preamp шасија Моќност засилувач случај/кутија големина 315*355*145mm
Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 315 * ширина 355 * висина 145 MM Внатрешни димензии : длабоко 272 * ширина 313 * висина 115 MM Тежина : 4.3 KG Листата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 копчето X1 Поддршка на завртка ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклучуваат РКА.


Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WA126
Бренд Име:
GZbotolave
Максимална Моќност По Канал:
35W

Поврзани производи