• Цената е намалена.
  • Свеж
EASYA Топла Продажба Кристал Кристал Вода Капка Hairpin Клипови Headwear Жени, Девојки Мода Коса Додатоци Hairgrips

EASYA Топла Продажба Кристал Кристал Вода Капка Hairpin Клипови Headwear Жени, Девојки Мода Коса Додатоци Hairgrips

 
DEN 143.52
DEN 100.00

Стока
Во продавницата


Опис :
EASYA Топла Продажба Кристал Кристал Вода Капка Hairpin Клипови Headwear Жени, Девојки Мода Коса Додатоци Hairgrips
Материјал : Цинк Легура
Големина : 9cm x 1.7 cm
Тежина : 10g
Боја : Сина,Виолетова,Црна
Облик : Капка Вода
Точка Име : Шноли
Слика Покаже :
Шопинг Водич :
Пакување :
Превозот :
Се Врати И Враќање :
Повратни информации :
Одржување Совети :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
EASYA
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CHG-073
Тип:
Шноли
is_customized:
No
Тип На Објект:
Hairpin,Косата Клипови
боја:
Сина,Виолетова,Црна
Тежина:
10g
Пад на превозот:
прифатете
Обликот:
Капка Вода
Пакет:
Еден Пар Во Една Opp Вреќа
квалитет:
добро
Функција:
Додатоци, Подарок
Стил:
Моден
Големина:
9cm x 1.7cm

Поврзани производи