• Цената е намалена.
  • Свеж
Fancytrader Мека Гигант Жолтата Банана Кадифен Перница Полнети Реална Овошје Играчка Перница Подарок за Деца Троседот Декорација 100cm

Fancytrader Мека Гигант Жолтата Банана Кадифен Перница Полнети Реална Овошје Играчка Перница Подарок за Деца Троседот Декорација

 
DEN 1824.00
DEN 1496.00

Стока
Во продавницата


Плаќање : Alipay приоритетни.
Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди испорака
Кога ќе се направи плаќања со Зачувам, парите се депонирани и кои се чуваат безбедно. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни.
Политика На Враќање
1. ( дневник на aliexpress. Ali Express ќе контактирајте со двете страни и посредува врз основа на.
За Добавувачи :
Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Можете исто така да се поднесе за Наплата Барање тука . Осигурување е задолжително. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Спорот Резолуција
Ако објектот што е доставен до вас не е она што ќе нареди или ако испораката не пристигне од 30 дена по снабдувач потврди пратката, ве молиме контактирајте го обезбедувачот веднаш. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Парите е само објави на доставувачот откако ќе ја потврдите вашата цел е примена во задоволителна состојба.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Plz контактирате ако имате било какви прашања. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.
Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди уплата. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот.0 (SSL) или повисока. Во моментов, ние поддржува следниве водечки превозот компании : DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, Fed Ex, SF Express, Кина Пост и Хонгконг Пост.
Ако нема договор е постигнат, ве молиме да се достави на Медијација на Барање и да се обезбедат релевантни докази. EMS е наш основен превозот избор. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.
Во Транзит
Информации е заштитена од Veri Sign SSL со клуч за шифрирање должина од 128 бита (највисоко ниво комерцијално достапна). И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.
Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Безбедно плаќање со Veri Sign енкрипција
Ali Express Зачувам користи индустрија-водечки Veri Sign шифрирање за да ви донесе најсигурен трансакции онлајн :
На Вашиот Компјутер
Секогаш кога ќе регистрирајте се или пријавете се за нашиот сајт, ние се потврди дека вашиот Интернет прелистувач е трчање Secure Sockets Layer 3. Ви благодариме за вашето разбирање. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.


Карактеристики на производот

Висина:
100cm 39inch
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
FancyStyle
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Возраст Опсег:
5-7 Години
Број На Модел На:
FT16834
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
жолтата банана
Тема:
овошје кукла
Форма:
аниме банана
Тип:
Банана
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
PP Памук
Надворешен Материјал:
Мека Кадифен Банана Кукла
Употреба:
Подарок Играчка Смешно Банана Декорација
Тип:
Играчки за деца и возрасни
Големина:
100cm 39inch
боја:
жолтата банана
Фестивал:
Роденден/Божиќ/ Нова Година
Состојба:
Бренд Нови

Поврзани производи